سورپرایز کانن برای دوستداران دوربین‌های DSLR

خبرهای جدید و البته غیررسمی منتشر شده حکایت از آن دارند که کانن سوپرایزهای ویژه‌ای را در سال ۲۰۱۷ میلادی برای مشتاقان و طرفداران محصولات خود تدارک دیده است.

به گزارش وب‌سایت Petapixel، شایعات جدید علاوه بر تایید روند توسعه به‌روزرسانی جدید برای مدل فول‌فریم EOS 6D، از تلاش کانن به‌منظور رونمایی از یک برند جدید از خانواده EOS DSLR حکایت دارند.

این اخبار در حالی توسط وب‌سایت CanonRumors منتشر شده که نادرستی تخمین‌های صورت گرفته در خصوص رونمایی از Canon 6D Mark II در سال جاری میلادی را نیز به اثبات می‌رساند.

وب‌سایت یادشده مدعی است تمامی شواهد و قرائن موجود، از عرضه نسخه جدید ۶D به همراه سنسور فول‌فریم مختص به خود در سال ۲۰۱۷ میلادی حکایت دارند.

با این وجود، خبر جذاب‌تر به ظهور برندی جدید از خانواده EOS DSLR مربوط است. درنظر داشته باشید که این خبر، صحبتی از نسخه رسمی محصولات پروتوتایپی که تاکنون توسط کانن پیش روی چشم کاربران قرارگرفته نداشته و از حضور برند جدیدی از DSLR‌ها در خط تولید کانن حکایت دارد.

این در حالی است که مسئولان کانن هنوز هیچ اظهارنظر رسمی نسبت به انتشار این خبر نداشته‌اند.

یک محصول جدید در راه است
آی تی ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>