سیری با دهان موسیقی اجرا می‌کند!

اجرای موسیقی با دهان(BeatBox) خیلی جذاب است. این حرفه طرفداران بسیاری هم دارد که نمونه‌های ایرانی هم دارد. البته نمونه‌های خارجی آن بسیار جذاب‌تر هستند. افرادی که این نوع موسیقی را اجرا می‌کنند صداهای مختلف و زیادی را با دهان می‌سازند. برای اینکه با این سبک بهتر آشنا شوید ویدئو یکی از بهترین‌های آنها را برای مثال برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید ببینید.

و اما سیری

دستیار صوتی اپل که برای جستجو در اینترنت یا فرستادن پیام می‌توانید به آن تکیه کنید قصد دارد به نوعی موسیقی با دهان را اجرا کند! البته از سیری خیلی انتظار نداشته باشید.

اگر از سیری بخواهید برای شما BeatBox اجرا کند، به شما می‌گوید در حال تمرین است و یک نمونه از تمرینش را برای شما اجرا می‌کند و پشت‌سرهم می‌گوید:”boots and cats“. ایده جالبی است و احتمالا در آینده بیشتر هم پیشرفت می‌کند. اجرای سیری را می‌توانید در ویدئو پایین ببینید و یا از دستگاه خود بپرسید.

البته از سیری خیلی انتظار اجرای خوب نداشته باشید
آی تی ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>