شایعات درباره گلکسی اس ۸ پلاس

پس از اتفاقاتی که برای سامسونگ نوت ۷ افتاد و از بازار جمع‌آوری شد، معرفی گلکسی اس ۸ برای سامسونگ بیش از قبل حیاتی شده است. سامسونگ باید محصولی ارائه کند تا از مشتریان ناراحت خود دوباره دلجویی کند و همینطور جای خالی نوت ۷ را در بازار پرکند. طبق شایعات منتشر شده، سامسونگ قرار است با معرفی گلکسی اس ۸ با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر، حداقل قسمتی از این جای خالی را پرکند.

طبق گزارش Korean Report، سامسونگ احتمالا گلکسی اس ۸ پلاس را با صفحه نمایش ۶ اینچی وارد حوزه فبلت‌ها می‌کند. نوت ۷ صفحه‌نمایش ۵٫۷ اینچی داشت و طبق این گزارش، اس ۸ پلاس از لحاظ ظاهری بسیار شبیه نوت ۷ خواهد بود. سامسونگ ظاهرا قرار بود همراه با اس ۸ پلاس یک قلم نیز ارائه کند که بعدا منتفی شد.

در گزارشی دیگر عنوان شده است، گلکسی اس ۸ در دو اندازه به بازار عرضه خواهد شد، که یکی از آنها همین مدل اس ۸ پلاس، با صفحه نمایش ۶ اینچی است که در آن قابلیت هایی همچون دگمه هوم و خروجی هدفون حذف شده است. با نزدیک شدن به سال جدید قطعا بیشتر در مورد محصول جدید سامسونگ، که بسیاری چشم به راه آن هستند خواهیم شنید.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>