شکایت کاربران آیفون ۱۰ از خط سبز!

البته در این رابطه میتوان حدس و گمان‌هایی زد و آن اینکه احتمالا یک خطای الکتریکی رخ داده است و باعث شده یک ولتاژ خاص به یک خط مشخص از زیر پیکسل های سبزرنگ اعمال و دیده شوند. این مشکل معمولا زمانی به وقوع می پیوندد که در گوشی مورد نظر چندین فناوری پیشرفته و به صورت همزمان استفاده می شود. مشکل مشابه دیگری نیز چندسال پیش برای یک گوشی آیفون دیگر رخ داده بود که در آن خط صورتی رنگی بر روی صفحه نمایش گوشی ظاهر شده بود.

این در حالیست که شرکت اپل ضمن تأیید مشکل کارنکردن صفحه ‌لمسی گوشی هوشمند آیفون ۱۰ درهوای سرد، اعلام کرد که برای حل مشکل، به‌روزرسانی نرم‌افزاری ارائه خواهدکرد. طبق گزارش‌هایی که از این مشکل از سوی کاربران منتشر شده است حاکی از آن است که آیفون ۱۰دردمای حدود صفردرجه، برای چند ثانیه واکنش نشان نمی‌دهد.

به نظر می‌رسد با مشکلاتی که اپل به هنگام عرضه گوشی‌های جدید و هوشمند خود با آنها مواجه شده است، کار سختی را برای فروش موفقیت آمیز گوشی های خود پیش رو خواهد داشت.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>