عرضه به‌روزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو برای کاربران اچ‌تی‌سی U11 در تایوان

در حال حاضر اسمارت‌فون U11 به‌عنوان پرچمدار سال ۲۰۱۷ شرکت اچ‌تی‌سی به‌حساب می‌آید و براساس گزارشی که در ماه گذشته میلادی منتشر شد، این گوشی قرار بود در ماه جاری یعنی نوامبر، به سیستم عامل اندروید اوریو مجهز شود.

با استناد به توییتی که اخیرا توسط شیمون داس در فضای مجازی منتشر شده، احتمالا اچ‌تی‌سی عرضه به‌روزرسانی اندروید اوریو را برای دارندگان گوشی‌های U11 آغاز کرده است. البته این آپدیت فعلا برای کاربران این اسمارت‌فون در کشور تایوان عرضه شده که باتوجه به تایوانی بودن شرکت اچ‌تی‌سی، چندان هم عجیب نیست.

اچ‌تی‌سی

بااین‌حال، انتظار می‌رفت که اچ‌تی‌سی آپدیت موردنظر را برای دارندگان این گوشی در سراسر جهان ارسال کند. متاسفانه هنوز زمان دقیقی برای عرضه جهانی این به‌روزرسانی اعلام نشده است.

طبق معمول با دریافت این آپدیت، کاربران شاهد ارتقای عملکرد برخی قسمت‌ها و همچنین اعمال تغییرات مورد انتظار در سیستم عامل اندروید خواهند بود. باید به این موارد، رابط کاربری جدید HTC Sense را نیز اضافه کرد که تغییراتی از قبیل منوی چرخشی جدید، نوتیفیکیشن دات و آیکون‌های جدید مربعی‌شکل با لبه‌های گرد در آن اعمال خواهند شد.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>