فروش ۲۰۰ دلاری وای‌فای در مناظره کلینتون و ترامپ

نخستین مناظره انتخاباتی ریاست‌جمهوری آمریکا بین هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ دیشب آغاز شد که هزینه‌ای ۲۰۰ دلاری برای خبرنگاران در بر داشت.

به گزارش ایسنا، خبرنگارانی که برای پوشش مستقیم این مراسم در دانشگاه هوفسترا جمع شده بودند، مجبور شدند برای انتقال سریع اخبار خود از طریق اینترنت، ۲۰۰ دلار برای استفاده از سیستم وای‌فای پرداخت کنند.

این در حالی بود که روزنامه‌نگاران در صورت استفاده از تلفن برای انتقال اخبار، باید ۶۰۰ دلار پول پرداخت می‌کردند و هزینه اتصال چند دستگاه بی‌سیم، ۳۵۰۰ دلار بود. همچنین هزینه استفاده از هر صندلی در این مراسم ۷۵ دلار است.

این هزینه‌ها یک امر معمول در زمان مناظرات انتخاباتی محسوب می‌شود، اما از سال ۲۰۱۲ که دانشگاه هوفسترا میزبان این گونه مناظرات شده، هزینه‌ها به شکل غیرمعقولی افزایش یافته است. همچنین خبرنگاران اجازه استفاده از هات‌اسپات‌های وای‌فای شخصی را ندارند و باید از اینترنت ارائه شده در دانشگاه استفاده کنند.

 

خبر مرتبط:

مهمترین نکات مناظره کلینتون و ترامپ

 

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>