فعلاً تبلتهای خود را به اندروید ۸٫۱ به روزرسانی نکنید

زمانی که یک تولیدکننده به روزرسانی جدیدی عرضه می کند، فرض کلی بر این است که همه چیز به هم نمی ریزد. اگر مالک یک پیکسل C هستید که هنوز به روزرسانی اندروید ۸٫۱ را دریافت نکرده است، خیلی خوش شانس هستید! چرا که دستگاه شما به تنظیمات کارخانه باز می گردد.

گویا آی تی – گوگل نسخه نهایی اندروید ۸٫۱ را در اوایل هفته عرضه کرد و این به روزرسانی برای دستگاه های نکسوس و پیسکل (و پیکسل C) در سراسر دنیا ارائه شد. متاسفانه پس از نصب این به روزرسانی OTA Over-the-air، برخی کاربران متوجه شدند که اطلاعات دستگاه آن ها پاک شده است.

@madebygoogle ۸٫۱ refurbish on Pixel C forced an unannounced bureau reset. Seriously not cool

— Stephan Tamminga (@StephanTamminga) December 8, 2017

i’m ill and sleepy of your bad support, @Google  @googlenexus ! my pixel c only wiped itself during a 8.1 ota update! a 1st device broke, a 2nd had to be manually reset twice due to a bug, and now this! wtf are we doing?!?

— DÄNNÄH! (@DExTERGameDanny) December 8, 2017

 

گزارش های متعددی در توییتر (برخی از آن ها را در بالا مشاهده می کنید)، reddit و فروم رسمی نکسوس به چشم می خورند. در حالی که هنوز توضیحی برای آن ارائه نشده است، یکی از مدیران Google Community می گوید که مشکل رفع شده است:

سلام به همگی،

ما مشکل را حل کردیم. اگر قابلیت بک آپ اتوماتیک شما روشن بوده باشد، با ریست کردن دستگاه خود می توانید به اطلاعات قبلی دسترسی پیدا کنید. برای راهنمایی در مورد ریست دستگاه خود این مقاله را دنبال کنید.

بابت مشکلات ایجاد شده عذرخواهی می کنیم

اگر پیکسل C خود را به روزرسانی کنید (احتمالاً) مشکلی پیش نمی آید. در ضمن می توانید جواب مدیر گوگل را در لینک زیر مشاهده کنید.

فروم رسمی نکسوس

منبع: gooyait

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>