قابلیت جدید اینستاگرام در پنهان کردن عکس‌ها

قابلیت جدید اینستاگرام در پنهان کردن عکس‌ها

با افزوده شدن امکانات تازه به اینستاگرام کاربران کنترل بیشتری بر محتوای تولیدی خود در این سرویس به اشتراک گذاری عکس خواهند داشت.

به گزارش ایتنا از فارس، گاهی اوقات کاربران عکس‌هایی را در اینستاگرام ارسال کرده و بعدا به این نتیجه می‌رسند که ارسال عکس یاد شده به هر علت درست نبوده یا با دیگر عکس‌های ارسالی هر فرد سازگاری ندارد.

تا به حال تنها راه حل این مشکل در اینستاگرام پاک کردن عکس یا عکس‌های یاد شده بوده است، اما با پاک کردن عکس‌های یاد شده دیگر امکان دسترسی به آنها وجود ندارد و این در حالی است که گاهی کاربر به این نتیجه می‌رسد که حذف عکس یا عکس‌هایی درست نبوده است.

اینستاگرام از این پس به کاربران امکان می‌دهد تا عکس‌های این چنینی را در مجموعه‌ای خصوصی نگهداری کنند تا فقط خودشان بتوانند آنها را مشاهده کنند. قابلیت یاد شده که آرشیو نام دارد از ماه گذشته در دسترس عده‌ای از کاربران منتخب قرار گرفت و از امروز در دسترس کاربران iOS و اندروید قرار گرفت.

برای آرشیو کردن و خصوصی نمودن عکس‌ها و ویدئوهایی که قبلا منتشر شده‌اند، کاربر باید در بالای نمایشگر گزینه آرشیو را انتخاب کند و سپس عکس‌ها و ویدئوهای خود را برای آرشیو کردن برگزیند. برای مشاهده عکس‌ها و ویدئوهای آرشیو شده هم باید بر روی نماد فلش دایره‌ای شکل جدید در بالای صفحه پروفایل ضربه زد. همچنین می‌توان عکس‌های آرشیو شده را با انتخاب گزینه uncover on form مجددا در معرض نمایش عمومی گذاشت.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>