قابلیت جدید جستجوی گوگل؛ مقایسه قابلیت‌‌های دستگاه‌های هوشمند

گوگل هر از چندگاهی بدون این‌که اعلام عمومی کند، طراحی گوگل سرچ را بهبود می‌بخشد و یا قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌کند. به‌تازگی مشخص شده که یک ویژگی جدید برای جستجو در مورد گوشی‌های موبایل به این جستجوگر اضافه شده است. ظاهرا شرکت در حال آزمایش قابلیت مقایسه گوشی‌های هوشمند با یکدیگر است.

گوگل

برای برخی از کاربران جستجوی نام دو گوشی با گذاشتن واژه vs بین آن‌ها، برای مثال Pixel 2 vs Pixel 2 XL، نمودارهای مقایسه‌ای جدیدی نشان داده است. تعدادی از ستون‌های این نمودارها مشخص می‌شود و سپس با لمس کردن دکمه آبی، دیگر اطلاعات نیز نمایش داده می‌شوند. حتی حالتی وجود دارد که می‌توان با آن تفاوت‌های دو محصول را مشخص کرد. البته در حال حاضر قابلیت جدید گوگل تنها برای دو گوشی کار می‌کند و توانایی مقایسه سه دستگاه یا بیشتر را ندارد.

این ویژگی هنوز به‌صورت رسمی برای تمامی کاربران نمایش داده نمی‌شود. اگر از جمله کاربرانی هستید که قابلیت گفته شده برای شما به هنگام جستجوی نام دو دستگاه نشان داده می‌شود، آن را با ما به اشتراک گذارید.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>