قیمت سامسونگ گلکسی S8 مشخص شد

چند هفته‌ای تا رونمایی رسمی از گلکسی S8 باقی مانده است، البته تا زمان عرضه این اسمارت‌فون حدودا یک ماه و نیم زمان باقی مانده است. یک وب‌سایت خرده‌فروشی در انگلیس به‌تازگی این اسمارت‌فون را برای پیش‌سفارش قرار داده است، خوشبختانه در این فروشگاه قیمت پرچم‌دار آینده سامسونگ نیز مشخص شده است.

نسخه ۶۴ گیگابایتی گلکسی S8 با اندازه نمایشگر ۵٫۸ اینچ در این فروشگاه با قیمت ۷۹۹ پوند به فروش می‌رسد، این درحالی است که مطمئنا نسخه ۶٫۲ اینچی که پسوند پلاس را به همراه دارد با قیمتی بیش‌تر به فروش خواهد رسید. مبلغ در نظر گرفته شده برای پیش‌سفارش گلکسی S8 بسیار زیاد است، سال گذشته سامسونگ گلکسی S7 را با پایه قیمتی ۵۴۹ پوند معرفی کرد و حتی گلکسی S7 اج با قیمت ۶۳۹ پوند روانه بازار شد.

البته باید توجه داشت که قیمت ارایه شده در MobileFun تنها یک قیمت موقتی است که ممکن است پس از معرفی رسمی کاهش پیدا کند، البته دیگر شایعاتی که پیرامون قیمت‌گذاری این اسمارت‌فون منتشر شده است نشان می‌دهد نباید برای کاهش این قیمت زیاد امیدوار باشیم.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>