متفاوت‌ترین داک طراحی شده برای شارژ آی‌فون

داک‌های شارژ آی‌فون می‌توانند در هر شکلی تولید شوند! اگرصحت این موضوع را قبول ندارید می‌توانید آخرین ساخته Elago را ببینید. این شرکت به تازگی یک داک با شمایل یکی از کامپیوترهای قدیمی اپل را روانه بازار کرده است. این داک در واقع نسخه کوچک‌شده و مینیاتوری Macintosh 128K است که در سال ۱۹۸۴ توسط اپل روانه بازار شد.

Elago M4 تقریبا یک ماکت دقیق محسوب می‌شود که برای آی‌فون‌های ۴٫۷ اینچی طراحی شده است. این داک از سیلیکون ساخته شده است، بنابراین نباید نگران خش افتادن آی‌فونتان باشید. استفاده از این متریال موجب می‌شود این داک شارژ بسیار نرم به نظر برسد و هم‌چنین در هر سطح صافی به خوبی خواهد ایستاد. برش‌های ایجاد شده در این ماکت شما را قادر می‌سازد که به راحتی به کلیدهای صدا دسترسی داشته باشید. Elago M4 با مدل‌های آی‌فون۷، ۶اس و ۶ سازگار بوده و برای خرید آن به قیمت ۳۵ دلار می‌توانید به وب‌سایت آمازون مراجعه کنید.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>