مدیرعامل مخابرات اعلام کرد؛ ۷۲۷ پروژه مخابراتی در خراسان رضوی افتتاح شد

مدیرعامل شرکت مخابرات از افتتاح پروژه های مخابراتی همزمان با دهه فجر در شهر مشهد خبرداد.

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)؛ مدیرعامل شرکت مخابرات که همراه با وزیر ارتباطات به شهر مشهد سفر کرده است از افتتاح پروژه های مخابراتی این شهر خبرداد.

مجید صدر اعلام کرد: بخشی از برنامه این روزها در دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح پروژه‌های مخابراتی است. که امروز با حضور مهندس جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مدیران و مسئولان وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات ایران به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب، در مشهد مقدس گرد هم آمدیم و طی این سفر ۷۲۷ پروژه مخابراتی در خراسان رضوی افتتاح شد.

وی افزود: از مجموع این پروژه‌های افتتاح شده، ۱۹ پروژه مربوط به تلفن ثابت، ۲۶ پروژه مربوط به دیتا و ADSL مشترکان خانگی، ۱۶ پروژه مربوط به FTTH و ۲۸ پروژه متعلق به VDSL اینترنت پرسرعت است که مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
صدری تأکید کرد: وضعیت مخابرات منطقه خراسان رضوی، از لحاظ ضریب نفوذ تلفن ثابت ۳۶٫۵ درصد است که حدود یک هزار و ۲۹۲ مرکز تلفن در شماره‌های تلفن ثابت پشتیبانی می‌کند.
مدبرعامل مخابرات همچنین گفت: در بخش دیتا از ۱۲ هزار و ۸۰۰ دیتای .G , تعداد ۸۸۰۰ پورت و در بخش ADSL از ۴۶۸ هزار پورت ساماندهی شده، ۳۶۵ هزار مورد آن فعال شده است. در این منطقه ۳ میلیون و ۴۱۵ هزار مشترک فعال داریم که از خدمات بهره‌مند می‌شوند.
صدری در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه خراسان رضوی و شهر مقدس مشهد ،خدمات کمی و کیفی بهتری داشته باشیم.

منبع: ictna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>