مطلب زیر صرفا تحلیلی است لطفا آن را با…

مطلب زیر صرفا تحلیلی است؛ لطفا آن را با دقت بخوانید و نظرات خود را بیان کنید .ثبات، تنها راه بازگشت سپاهان به جاده موفقیت ؛چند فصلی است سپاهان دچار تغییرات ۸۰ درصدی در ترکیب خود شده؛ این پدیده در هیچ جای دنیا مشاهده نمی‌شود! بی‌ثباتی در بازیکنان و کادرفنی، حاصل بی‌ثباتی در مدیریت باشگاه است که انتخابشان بر عهده مدیران کارخانه است‌.‌ عدم انتخاب شخص اصلح برای مدیریت این باشگاه پرطرفدار و پرافتخار، سپاهان را محل آزمون و خطای مدیران کم تجربه در چند سال گذشته قرار داد و این امر روی همه ارکان باشگاه تاثیر منفی گذاشت .جدایی برخی از ستون های تیم در ابتدای این فصل خارج از اراده سرمربی بود اما وی نیز روی بخش دیگری از بازیکنان نظر مثبتی نداشت و نتیجه آن هم اضافه شدن ۱۰ بازیکن جدید به تیم شد !در هفته ششم لیگ برتر برخی از بازیکنان برای نخستین بار در ترکیب اصلی قرار گرفتند و عملا اولین بار بود که کنار هم به میدان رفتند .خلاصه مطلب این است که مشکل را باید از ریشه حل کرد، شاید بتوان با تقویت کادرفنی کمی اوضاع را بهبود بخشید؛ اما اگر معتقد باشیم که تغییر سرمربی می‌تواند به سپاهان کمک کند باید چند مساله دیگر را نیز مدنظر داشته باشیم :۱- در سالهای گذشته شاهد بودیم که تغییر سرمربی کمک‌ خاصی به تیم نکرد، مدیران هم در انتخابهایشان ناموفق بودند و مربیان سطح پایین تری جایگزین کردند .۲- هر چند صبر هواداران لبریز شده، اما به نظر می‌رسد باید به انتخابی که خودمان قبول داشتیم همچنان اعتماد کنیم .۳- مربیان ایرانی عملا تاثیر مقطعی دارند و تاثیر مثبتی در آینده چند ساله تیم نخواهند داشت .۴- یک سرمربی خارجی سطح بالا برازنده سپاهان است اما به نظر نمی‌رسد مدیران توانایی آوردن چنین شخصی را داشته باشند. مربیان مطرحی که سالهای گذشته در آسیا موفقیت کسب کردند اما اکنون در تیمی مشغول نیستند را می‌توان مدنظر قرار داد اما با وجود کم تحملی هواداران سخت است کسی بتواند با خیال راحت در سپاهان کار کند .۵- سرمربی جایگزین هر که باشد؛ مطمئنا او نیز تفکرات خاص خودش را دارد و به احتمال زیاد همچون سالهای گذشته شاهد تغییرات گسترده در بدنه تیم خواهیم بود .در پایان؛ اگر می‌خواهیم دوباره سپاهان را در اوج ببینیم بهترین راه این است که اجازه دهیم سرمربی کنونی، تیم جدید خود را با خیالی آسوده سر و سامان دهد. باید به خاطر داشته باشیم که برخوردهای احساسی، تکرار همان راه سه سال گذشته است . اصفهان لیگ برتر فوتبال ایران آسیا کرانچار ثبات Sepahan Esfahan Football Iran

مطلب زیر صرفا تحلیلی است؛ لطفا آن را با دقت بخوانید و نظرات خود را بیان کنید .

ثبات، تنها راه بازگشت #سپاهان به جاده #موفقیت ؛

چند فصلی است سپاهان دچار تغییرات ۸۰ درصدی در ترکیب خود شده؛ این پدیده در هیچ جای دنیا مشاهده نمی‌شود! بی‌ثباتی در بازیکنان و کادرفنی، حاصل بی‌ثباتی در مدیریت باشگاه است که انتخابشان بر عهده مدیران کارخانه است‌.‌ عدم انتخاب شخص اصلح برای مدیریت این باشگاه پرطرفدار و پرافتخار، سپاهان را محل آزمون و خطای مدیران کم تجربه در چند سال گذشته قرار داد و این امر روی همه ارکان باشگاه تاثیر منفی گذاشت .

جدایی برخی از ستون های تیم در ابتدای این فصل خارج از اراده سرمربی بود اما وی نیز روی بخش دیگری از بازیکنان نظر مثبتی نداشت و نتیجه آن هم اضافه شدن ۱۰ بازیکن جدید به تیم شد !

در هفته ششم لیگ برتر برخی از بازیکنان برای نخستین بار در ترکیب اصلی قرار گرفتند و عملا اولین بار بود که کنار هم به میدان رفتند .

خلاصه مطلب این است که مشکل را باید از ریشه حل کرد، شاید بتوان با تقویت کادرفنی کمی اوضاع را بهبود بخشید؛ اما اگر معتقد باشیم که تغییر سرمربی می‌تواند به سپاهان کمک کند باید چند مساله دیگر را نیز مدنظر داشته باشیم :

۱- در سالهای گذشته شاهد بودیم که تغییر سرمربی کمک‌ خاصی به تیم نکرد، مدیران هم در انتخابهایشان ناموفق بودند و مربیان سطح پایین تری جایگزین کردند .

۲- هر چند صبر هواداران لبریز شده، اما به نظر می‌رسد باید به انتخابی که خودمان قبول داشتیم همچنان اعتماد کنیم .

۳- مربیان ایرانی عملا تاثیر مقطعی دارند و تاثیر مثبتی در آینده چند ساله تیم نخواهند داشت .

۴- یک سرمربی خارجی سطح بالا برازنده سپاهان است اما به نظر نمی‌رسد مدیران توانایی آوردن چنین شخصی را داشته باشند. مربیان مطرحی که سالهای گذشته در آسیا موفقیت کسب کردند اما اکنون در تیمی مشغول نیستند را می‌توان مدنظر قرار داد اما با وجود کم تحملی هواداران سخت است کسی بتواند با خیال راحت در سپاهان کار کند .

۵- سرمربی جایگزین هر که باشد؛ مطمئنا او نیز تفکرات خاص خودش را دارد و به احتمال زیاد همچون سالهای گذشته شاهد تغییرات گسترده در بدنه تیم خواهیم بود .

در پایان؛ اگر می‌خواهیم دوباره سپاهان را در اوج ببینیم بهترین راه این است که اجازه دهیم سرمربی کنونی، تیم جدید خود را با خیالی آسوده سر و سامان دهد. باید به خاطر داشته باشیم که برخوردهای احساسی، تکرار همان راه سه سال گذشته است .

#اصفهان #لیگ برتر #فوتبال #ایران #آسیا #کرانچار #ثبات
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>