معرفی تلویزیون هوشمند سامسونگ در CES 2017

امروزه تلویزیون دیگر فقط یک صفحه نمایشی که صرفا فیلم پخش کند نیست و تبدیل به وسیله‌ایی شده است که قابلیت‌های متوع و زیادی مانند بازی، جست‌وجو در فضای مجازی و غیره را ارائه می‌دهد.

در نمایشگاه تکنولوژی ۲۰۱۷ CES که به زودی برگذار می‌شود، سامسونگ قرار است پا را فراتر گذاشته و سرویس تلویزیون هوشمند خودpersonalized intelligent TV services را معرفی کند.

طبق گفته شرکت سامسونگ، این سرویس‌های شخصی تلویزیون هوشمند به صورت “Sports“، “Music” و “TV Plus” ارائه می‌شوند. نایب رئیس بخش نمایش‌های بصری سامسونگ، Won Jin Lee، در کنفرانسی اعلام کرد: ما برای تولید محصول و ارائه به بازار بیشتر از هرچیزی به نیاز و علاقه مشتریان و توقع آنها از ابزارهای الکترونیکی نگاه می‌کنیم. ما به روی تکنولوژی تلویزیون هوشمند تمرکز زیادی داریم و تلاش می‌کنیم محصولی متناسب با سطح توقع مشتریان از شرکت سامسونگ تولید کنیم.

سرویس Sport، اطلاعاتی مانند مشخصات تیم مورد علاقه کاربر به همراه تعداد گل‌های زده شده و دیگر اطلاعات مشابه را در کنار تصویر تلویزیون نمایش می‌دهد. سرویس Music به کاربر این امکان را می‌دهد تا اطلاعات موسیقی درحال پخش از تلویزیون را مشاهده کند و یا حتی در صورت اجرای برنامه‌هایی مانند Spotify، iHearRadio، Napster، Deezer، Sirius XM، Vevo، Melon و دیگر برنامه‌های مشابه، امکان دوباره پخش کردن موسیقی نیز وجود دارد.

سرویس TV Plus که به گفته سامسونگ  خدمات پرمیوم به کاربران ارائه می‌دهد. طبق کفته این شرکت “مشتریان برای تماشای برنامه هایی همچون مسابقات ماراتون و همینطور سریال مورد علاقه خود، دیگر نیازی ندارند تا منتظر تلویزیون ملی بمانند و قادر خواهند بود به راحتی از طریق این سرویس، برنامه مورد نظر خود را تماشا کنند”.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>