منتظر معرفی پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۳۶ نباشید

پرچم‌دار سال قبل تراشه‌های کوالکام، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های تراشه‌های گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها در جهان، اسنپدراگون ۸۲۰ بود که در نیمه اول سال ۲۰۱۶ معرفی شد. اما این شرکت در نیمه دوم همان سال نسخه بهبودیافته و قدرتمندتری از پرچم‌دار خود را با نام اسنپدراگون ۸۲۱ ارائه کرد. آیا امسال نیز شاهد چنین امری برای تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ خواهیم بود؟

به‌تازگی شایعه جدیدی منتشر شده که این موضوع را به‌صورت مستقیم رد می‌کند. ظاهرا خبری از اسنپدراگون ۸۳۶ نخواهد بود و در نتیجه گوشی‌های پیکسل گوگل نیز از این تراشه‌ها به عنوان قلب تپنده خود بهره‌مند نخواهند شد. مدتی قبل، اخباری مبنی‌بر استفاده از تراشه‌های اسنپدراگون ۸۳۶ در پیکسل منتشر شده بود که براساس این شایعه، می‌توان تمامی آن اخبار را تکذیب کرد.

اسنپدراگون 836

چندی پیش نیز خبر استفاده شیائومی Mi Mix 2 از این نوع پردازنده منتشر شده بود که مسئولان شرکت کوالکام اعلام کردند در این گوشی بی‌حاشیه از اسنپدراگون ۸۳۵ استفاده می‌شود. با توجه به موثق بودن منبع شایعه در خصوص عدم وجود اسنپدراگون ۸۳۶، باید منتظر واکنش مدیران کوالکام در این رابطه باشیم.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>