منصوریان به جای ۱۴۰۲ به فکر نیم‌فصل باشد!

   1402    !

خبر ورزشی/ حسن روشن جزو موافقان ادامه همکاری باشگاه استقلال با سرمربی فعلی و عدم تغییرات در کادر فنی این تیم بود.
او گفت باید به این مربی فرصت داد. این در حالی است که خیلی‌ها دنبال بیرون کردن منصوریان هستند!
*استقلال می‌تواند به این وضعیتش سروسامان بدهد؟
اگر کادر فنی بداند از این تیم چه می‌خواهد، حتماً تیم سروسامان هم می‌گیرد.
* منظورتان تغییرات ترکیب تیم است؟
یکی از دلایل همین است. من که بازی‌های تیم را نمی‌بینم ولی وقتی علاقه‌مندان به استقلال با من حرف می‌زنند، همه از این موضوع گله دارند که تغییرات در کادر بازیکنان تیم از این بازی تا بازی بعد زیاد است. من در تمرین تیم نیستم و نمی‌دانم چرا این وضعیت به وجود می‌‌آید ولی در کل می‌دانم در دنیا خیلی مرسوم نیست این تغییرات در ترکیب به وجود بیاید. آن هم بازی‌های ۴، ۵ روز یک بار!
* در این مدت برخی از پیشکسوتان استقلال می‌گفتند سرمربی خارجی دوای درد استقلال است؟
سرمربی خوب بیاورند بله! آن هم نه الان. بلکه از اول تیم را به دستش بسپارند و بعد هم نتیجه‌‌اش را ببینند. نه الان که لیگ شروع شده و همه چیز در تیم جا افتاده. الان وقت این است که با یک تاکتیک ویژه کار را روی روال انداخت.
*پس منصوریان بهترین گزینه است؟
متوجه نمی‌شوم چرا می‌خواهند سرمربی تغییر کند؟ او خودش این بازیکنان را گرد هم آورده. بر اساس تفکراتش آنها را گرفته و بهتر از هرکسی هم می‌داند می‌خواهد چه‌کار کند.
* با این حساب اگر تیم باز هم نتیجه نگیرد، چه؟
آن‌وقت خود علیرضا بهتر از هرکسی می‌داند ماندنش چه لطمه‌ای به او می‌زند. فوتبال بی‌رحم است و روشن و منصوریان سرش نمی‌شود. فکر می‌کنم او خودش یا تیم را از این وضعیت خارج می‌کند یا با تکرار این نتایج می‌رود چون هرکس دیگری را بیاورند، کار چندان مهمی نمی‌کند و تازه تا چند هفته می‌خواهد بگوید شناختی از تیم نداشته است. تغییر مربی فقط گره افتاده در کار را کورتر می‌کند.
* منصوریان گفته استقلال تا ۱۴۰۲ آقای آسیا می‌شود؟
تا آن زمان کی زنده است و کی مرده؟! منصوریان باید فعلاً به فکر نیم‌فصل باشد و سعی کند استقلال را تا آن زمان بالا بکشد.منبع: خبر ورزشی

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>