نسخه آزمایشی ویندوز ۱۰ برای کاربران سازمانی هم عرضه می‌شود

نسخه آزمایشی ویندوز 10 برای کاربران سازمانی هم عرضه می‌شود

شرکت مایکروسافت طرح جامعی را موسوم به Windows Insider دنبال می‌کند که بر اساس آن، نسخه بتای ویرایش‌های جدید سیستم عامل ویندوز در اختیار گروهی از کاربران قرار می‌گیرد تا بتوانند آزمایش‌های لازم را پیش از عرضه عمومی روی آن انجام دهند.
بر اساس تصمیمات جدید، از این پس کاربران سازمانی هم می‌توانند در این گروه عضو شوند و روی نسخه‌های جدید ویندوز بررسی مقدماتی نموده و آن را مورد آزمایش قرار دهند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوئیرر، طرح جدید شرکت مایکروسافت به صورت ویژه برای کاربران سازمانی و متخصصان IT انجام شده است و نخستین بار در فوریه امسال اعلام شد که شرکت مذکور تصمیم دارد چنین اقدامی را انجام دهد.

بر اساس این طرح مایکروسافت به کاربران سازمانی امکان می‌دهد آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز ۱۰ که هنوز به صورت عمومی عرضه نشده است را در اختیار بگیرند و آن را مورد بررسی قرار دهند.


گفتنی است  که با این اتفاق، کاربران سازمانی می‌توانند پیش از آنکه نسخه نهایی وارد بازار شود، بازخوردهای خود را نسبت به آنچه که تجربه کرده‌اند با مایکروسافت و دیگر کاربران به اشتراک بگذارند و از این طریق، نیازهای خود را به صورت مستقیم اعلام کنند.
 
مایکروسافت به تازگی در این خصوص توضیح داد: «ما به کاربران سازمانی کمک می‌کنیم تا آسان‌تر از پیش، با انجمن‌های مربوط به کارشناسان IT ارتباط داشته باشند، بازخوردهای آنها را در زمینه استفاده از نسخه ویژه ویندوز ۱۰ در سازمان‌ آنها جمع‌آوری و در پایان مشکلات امنیتی و اختلالات احتمالی گزارش شده را برطرف می‌کنیم تا ویرایش عمومی طبق خواسته آنها تکمیل شود.»

شایان ذکر است که طرح Insider Preview Builds به سازمان‌ها کمک می‌کند پیش از عرضه عمومی، خود را برای نسخه جدید ویندوز ۱۰ که قرار است در اختیار آنها قرار بگیرد آماده کنند.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>