نظر ژنرال صهیونیست درباره توان سایبری ایران

یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی ضمن متهم کردن ایران به انجام حملات سایبری علیه اسرائیل تاکید کرد که ایران تواناییهای سایبری خود را بسیار بهبود بخشیده است.

به گزارش فارس به نقل از رویترز، یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که ارتش روزانه با هزاران حمله سایبری مواجه است که اغلب آنها توسط ایران و یا با هماهنگی این کشور انجام می‌شود.

وی همچنین گفته که توانایی سایبری ایران هر روز درحال بهبود است.

«ناداف پادان» رئیس اطلاعات، ارتباطان و کنترل امنیت سایبری فرماندهی ارتش اسرائیل افزود: ایران حملات خود به اسرائیل را با استفاده از هم پیمانان خود مثل حزب الله لبنان افزایش داده است.

وی همچنین مدعی شد؛ آنها یک ابرقدرت و یک دولت هنرمند در زمینه سایبری نیستند اما آنها به مراتب توانایی خود را بهبود بخشیده‌اند.

براساس گزارش رویترز، این درحالیست که اسرائیل به همراه متحد خود آمریکا عامل ایجاد ویروس مخرب استاکس نت بود که در سال ۲۰۱۰ علیه زیرساختهای هسته‌ای ایران به کار گرفته شد.

پادان در واکنش به این مساله گفته که او مسئولیتی در زمینه اقدامات و تاکتیکهای تهاجمی سایبری اسرائیل ندارد!

وی مدعی شد که ایران مسئول هزاران حمله سایبری علیه تل آویو است که به طور روزانه انجام می‌شود.

منبع: itanalyze

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>