نمایشگاه پهپادها در لس‌آنجلس برگزار می‌شود

نمایشگاه بین المللی پهپادها طی روزهای آتی در لس آنجلس برگزار می شود تا تازه ترین دستاوردهای این صنعت نوظهور به نمایش عمومی گذاشته شود.

به گزارش مهر، به نقل از نیو اطلس، نمایشگاه International Drone Expo (IDE) با حضور شرکتها و متخصصان عرصه پهپادسازی برگزار خواهد شد و پیش بینی می شود شمار زیادی از علاقمندان به این عرصه از آن دیدن کنند.

قرار است در این نمایشگاه شماری از شناخته شده ترین پهپادهای جهان که در گذشته فاتح رقابتهای مختلف جهانی بوده اند به نمایش گذاشته شوند.

برخی از این پهپادها تا ۱۲۸ کیلومتر بر ساعت حداکثر سرعت را دارند.

قرار است بیش از ۱۰۰ شرکت و متخصص تازه ترین محصولات خود در این زمینه را ارایه کنند. همچنین بیش از ۸۰ سخنران درباره ابعاد فنی پهپادها به ایراد سخنرانی می پردازند.

بحث درباره پیشرفتهای فنی و طرحهای جدید پهپادها از جمله مواردی است که پیش بینی می شود در نمایشگاه بین المللی این سیستمهای پروازی مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گیرد.

صنعت پهپادسازی اگرچه صنعتی نوپا محسوب می شود اما شرکتهای فعال در این عرصه برنامه های زیادی برای جذب سرمایه و درآمدزایی از طریق آن دارند.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>