نمایشگاه TGC، سرمایه‌گذاری کشور برای جهانی‌شدن صنعت بازی

نمایشگاه TGC، سرمایه‌گذاری کشور برای جهانی‌شدن صنعت بازی

برگزاری نمایشگاه Tehran Game Convention سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار میشود و بنا بر اعلام این بنیاد حمایت کامل بازی‌سازان داخلی را پشت سر خود داشته و در هر گام از مشورت و نظرات تک‌تک بازی‌سازان داخلی یاری جسته است و می‌تواند نقطه‌ی عطفی در تاریخ صنعت نوپای بازی سازی باشد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، بر اساس این گزارش طرح‌ریزی اقدامات اولیه برای برگزاری رویداد TGC براساس برنامه‌ی ملی بازی‌های رایانه‌ای مصوبه سال ۱۳۹۴ شورای عالی فضای مجازی، انجام شده و در این نمایشگاه که برای اولین بار قرار است ناشران، سرمایه‌گذاران و فعالان بین‌المللی را به ایران بیاورد، فرصت‌هایی در اختیار بازی‌سازان کشورمان قرار می‌گیرد تا خودشان را به بازارهای جهانی متصل کنند.

بنا بر اعلام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزاری شایسته این رویداد بین‌المللی به میزبانی کشورمان، حمایت همه جانبه نهادهای ذیربط فرهنگی، رسانه‌ای، صنعتی و اقتصادی را می‌طلبد تا بتوان از فرصت ایجاد شده، بیشترین بهره را برای توسعه صنعت بازی داشت.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای همچنین اعلام کرده که همچون سنوات گذشته و رویدادهایی از این دست، خود را ملزم به رعایت قوانین جاری در این خصوص می‌داند و قطعا کلیه‌ی هماهنگی‌های لازم با مراجع ذی‌صلاح را بعمل خواهد آورد.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>