هر میزان پهنای باند داخل و بین‌الملل به متقاضیان داده می‌شود

هر میزان پهنای باند داخل و بین‌الملل به متقاضیان داده می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از وجود ظرفیت مناسب در حوزه پهنای باند اینترنت خبر داد و گفت: امکان ارائه هر میزان پهنای باند داخل و بین‌الملل به متقاضیان فراهم شده است.

به گزارش ایتنا از مهر، به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمود واعظی، بر موضوع اهمیت کیفیت در ارائه خدمات ارتباطی تاکید کرد و گفت: در سه سال گذشته همزمان با کاهش دادن هزینه‌ها در بخش ICT ، بهای زیادی نیز برای کیفیت خدمات قائل شدیم چرا که معتقدیم یکی از حقوق مردم در قبال تعرفه پرداختی، دریافت خدمت با کیفیت بسیار خوب است.

وی اظهار داشت: در سه سال گذشته تلاش شد با بازطراحی شبکه ارتباطات زیرساخت کشور، شبکه‌ای که بر مبنای صوت طراحی شده بود را به انتقال دیتا تبدیل کنیم.

واعظی با بیان اینکه شرکت ارتباطات زیرساخت در گذشته از نظر ارائه سرویس به متقاضیان دچار مشکل بود، ادامه داد: در حال حاضر توانایی ارائه هر میزان پهنای باند داخل و بین‌الملل به متقاضیان از سوی شرکت زیرساخت فراهم است که این اتفاق حاصل اجرای مناسب پروژه‌ها و مدیریت صحیح است.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: درهمین حال با راه‌اندازی شده سامانه سنجش وضعیت اینترنت، مصرف کنندگان می‌توانند به صورت مستقیم ناظر عملکرد وزارت ارتباطات در این بخش باشند.

وی از فراهم شدن مقدمات پروژه ترانزیت ارتباطی با محوریت ایران خبر داد و گفت: امید می‌رود به زودی این طرح، شکل عملیاتی به خود گیرد.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>