وان‌پلاس ۴ با ۸ گیگابایت رم و دوربین ۲۳ مگاپیکسلی عرضه می‌شود!

کم‌کم اخبار مرتبط با پرچمدار بعدی وان پلاس در حال انتشار است. بر اساس اخبار جدید، احتمال می‌رود که وان‌پلاس ۴ با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه خارجی عرضه شود. گرچه میزان حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی فعلی برای بسیاری کارها مناسب است، اما قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه، بهبودی بسیاری عالی برای وان‌پلاس خواهد بود.

گرچه اطلاعات جدید خبر از رم ۸ گیگابایتی می‌دهند، اما احتمال می‌رود که پرچمدار بعدی نیز به رم ۶ گیگابایتی مجهز باشد، چون رم ۶ گیگابایت برای بسیاری از کارها مناسب بوده و همچنین وان پلاس قصد دارد هزینه را پایین نگه دارد. افزایش رم بدین معناست که آنها یا باید از دیگر مشخصات گوشی کم کنند یا قیمت گوشی را بالا ببرند.

علاوه بر رم بالا و پشتیبانی از کارت حافظه، احتمال می‌رود که وان‌پلاس ۴ با دوربین ۲۳ مگاپیکسلی روانه بازار شود. هنوز اطلاعاتی از نوع پردازنده، نمایشگر و دیگر مشخصات پرچمدار آینده وان‌پلاس در دسترس نیست. تا زمان عرضه وان‌پلاس ۴ زمان زیادی باقیست و احتمالا خبرهای بیشتری از این پرچمدار بشنویم.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>