پریشیچ: حالا فقط به فکر اینتر هستم و تمرکزم روی کاری است که باید در زمین مسابقه انجام بدهم

طرفداری- اینتر پس از مقاومت در برابر پیشنهادهای متنوع منچستریونایتد، موفق شد قرارداد وینگر کروات خود را تمدید کند. حالا ایوان پریشیچ پس از تمدید قرارداد با نراتزوری، از اینکه به همکاری اش با این باشگاه ادامه می دهد، خوشحال و راضی است.

پریشیچ در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی باشگاه اینتر، گفت:

امروز، یک روز خاص و استثنایی است. مطمئنا پس از پشت سر گذاشتن یک تابستان پر استرس، اکنون خوشحالم و کمی احساساتی هستم. حالا می توانیم به آینده نگاه کنیم. اکنون فقط به فکر اینتر هستم و تمرکزم روی کاری است که باید در زمین مسابقه انجام بدهم.

سرمربی، لوچانو اسپالتی؟ برای مدتی طولانی، صحبتی نکردم. قبلا با اسپالتی در مورد تمرینات و آماده سازی صحبت کردیم. اسپالتی به من گفت با وجود او حتی بهتر هم خواهم شد. هندانوویچ هم در مورد اسپالتی از زمان حضورش در اودینزه با من صحبت کرد و او هم فقط از خوبی های این مربی گفت.

هواداران اینتر؟ در دو بازی ابتدایی بسیار خوب ظاهر شدیم و باید به همین روند ادامه بدهیم. همیشه طرفدارانِ بسیاری برای حمایت از اینتر حضور دارند و این برای ما بهتر است چون با وجود آن ها، کارها آسان تر پیش می رود.

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>