پیش نمایش بهبود یافته Resident Evil 7 بیش از ۳ میلیون بار دانلود شده است

این طور که از قبل قابل پیش بینی بود پیش نمایش یا دموی سری جدید بازی رزیدنت اویل (Resident Evil) مورد استقبال خوبی قرار گرفته است و بیش از ۳ میلیون بار بر روی PS4 دانلود شده است. با گویا آی تی در ادامه همراه باشید.

طبق آخرین اطلاعاتی که شرکت سونی از استور پلی استیشن ارائه کرده است، دموی Resident Evil Biohazard یا Resident Evil 7 بیش از ۳ میلیون بار توسط کاربران PS4 دانلود شده است که این خود نوعی رکورد محسوب می شود و در حالی است که دانلود آن به اشتراک پلی استیشن پلاس (PlayStation Plus) محدود شده است.

resident-evil-vii-psn-store

هیجان انگیز ترین نکته درباره بازی Resident Evil 7 امکان استفاده از هدست واقعیت مجازی VR و لذت بردن از حس ترس مطلق در آن است. بنا بر تجربه کاربرانی که در نمایشگاه Gamescom به صورت عینی شاهد عرضه رزیدنت اویل ۷ از سوی شرکت کپکام (Capcom) بوده اند، تا به امروز تغییرات مثبتی بر روی کنترل فضای واقعیت مجازی در آن شکل گرفته که نشان از توجه شرکت به بازخورد اهالی بازی برای ارائه بهترین تجربه بوده است. به نظر می رسد اوایل سال میلادی ۲۰۱۷ شاهد عنوانی درخور نام سنگین رزیدنت اویل در دنیای بازی خواهیم بود.

تاریخ عرضه دقیق بازی، ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ معادل با ۵ بهمن ۱۳۹۵ خواهد بود و افرادی که بازی را پیش خرید نمایند از جوایزی ویژه بهره مند خواهند شد. چهار بسته مود Survival و آیتم جدیدی در دنیای رزیدنت اویل همچون سکه، از جمله مواردی است متعلق به کسانی که پیش خرید را انجام دهند.

بازی بر روی تمام پلتفرم های PC ،PS4 و XBOX One عرضه خواهد شد.

resident-evil-7-biohazard-wallpaper

 

منبع: gooyait

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>