کارخانه جدید تسلا در نوادا+ویدئو

تسلا برای تولید مدل ۳ یعنی سری جدید خودروهای خود نیاز به یک ابرکارخانه داشته است. تصویر این خودرو ۳۵ هزار دلاری که از شاهکارهای این صنعت حساب می‌شود را در ادامه می‌بینید. ساخت همچین محصولی نیاز به یک کارخانه بسیار بزرگ دارد که تسلا این ابرکارخانه را در نوادا ساخته است. بخشی از این کارخانه تکمیل شده و بخشی از آن درحال ساخت است که فیلم آن را در ادامه خواهید دید.

تصاویری از این کارخانه عظیم توسط یک پهپاد ساخت DJI ضبط شده است. این فیلم که با فانتوم ۳ و کیفیت ۴K گرفته شده است بزرگی کارخانه تسلا و همچنین قسمت‌هایی که ساخته شده و قسمت‌هایی که در حال ساخت است را نشان می‌دهد.

تسلا امیدوار است این کارخانه بتواند ۳۵ گیگاوات ساعت برق سالم(بدون استفاده از سوخت فسیلی) تولید کنید. این میزان تولید برق برای برطرف کردن نیاز تولید ۵۰۰ هزار خودرو در سال کافی است. مساحت این کارخانه جدید به اندازه ۱۰۷ زمین فوتبال است.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>