کپی و پیست منسوخ می شود!

کپی و پیست منسوخ می شود!

به گزارش ایتنا از مهر به نقل از ونچور بیت، گوگل قصد دارد با ارائه این فناوری «کپی و پیست» را منسوخ کند این شرکت فناوری ساخته که «کپی کردن بی نیاز از پیست» نام گرفته است. در این فناوری، اطلاعات از مرورگر کروم کاربر برای بهبود استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف به کار می‌رود.

فناوری مذکور هم اکنون در مرحله آزمایش است اما گفته می‌شود به کاربران اجازه می‌دهد هر گونه متنی را بدون کپی کردن آن پیست کنند. این فناوری به طور هوشمندان مطلبی که کاربر قصد کپی کردن آن را دارد، پیش‌بینی می‌کند.

کاربران می‌توانند با ادیت فایل‌ها در Chrome Canary برای اندروید این ویژگی جدید را بررسی کنند اما احتمالا این ویژگی به طور کامل کارایی ندارد.

به هرحال شیوه کارکرد فناوری نیز به این شکل است؛ اگر کاربر مشغول بررسی وب سایت یک رستوران باشد و سپس وارد اپلیکیشن Map شود، کیبورد دستگاه به طور خودکار نام رستوران را برای وارد کردن در محل جستجو پیشنهاد می کند و کد مشخصات در کروم را برای Android Canary build می‌خواند. سپس اطلاعات جمع‌آوری شده به طور محلی ذخیره می‌شود و در اختیار گوگل قرار نمی‌گیرد.

طبق اطلاعات این منبع، فناوری کپی بدون پیست احتمالا در Chrome 60 در ماه‌های آتی برای کاربران اندروید عرضه می‌شود. اما احتمالا با اندروید O برای کاربران فراهم شود.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>