کی‌روش: صحبت‌ها درباره من و کره‌ مضحک است!

به گزارش “ورزش سه”، کارلوس کی روش همچنان سوژه محبوب رسانه های کره جنوبی به شمار می رود. سرمربی تیم ملی در گفت و گو با یونهاپ نیوز در واکنش به این سوال که چرا تصویر زمین های تمرین تیم ملی را منتشر کرد، گفت: من تنها می خواستم به مردم نشان بدهم که در کره جنوبی حضور داریم و هیچ منظور خاصی از انتشار این عکسها نداشتم!

سرمربی تیم ملی ایران در کره جنوبی به دلیل جنگ های روانی همواره سوژه رسانه های کره بوده است. کی روش در واکنش به این موضوع و رفتارهای او پیش از این دیدار، عنوان کرد: من فکر نمی کنم شرایطی که در اختیار ما قرارداده شده، بهترین شرایط باشد. این در حالی است که ما اینجا جو فوق العاده ای در این کشور داریم و همانطور که گفتم دیروز از اینکه فدراسیون فوتبال کره جنوبی زمین مناسبی در اختیار ما قرار داد، تشکر می کنیم.

 

او در ادامه درباره مشکلات میان او تیم ملی کره جنوبی، تصریح کرد: حرف هایی که درباره رابطه من و کره جنوبی می زنند، مضحک است. بازی کردن برابر کره جنوبی یک افتخار است زیرا این تیم بارها به جام جهانی دارد. این کشور فوتبالی دارد که ایران می تواند چیزهای زیادی از آن یاد بگیرد.

 

کی روش در واکنش به تعطیل شدن تمرین روز سه شنبه تیم ملی، گفت: بهتر بود که ما در آن ساعت تمرین نمی کردیم. دو بازیکن ما کمی دیرتر به ما اضافه می شوند و بهتر است همه تیم در کنار یکدیگر تمرین کنند.

 

سرمربی تیم ملی در پایان عنوان کرد: از خبرنگاران تشکر می کنم که به ما توجه می کنید و به ما احترام می گذارید.

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>