گوشی شیائومی Mi Mix 2s از طراحی مشابه با آی‌فون X اپل بهره می‌برد

اخیرا تصاویری از گوشی شیائومی Mi Mix 2s فاش شده که به‌نظر می‌رسد نسخه دیگری از مدل اصلی بوده و از طراحی مشابه با آی‌فون X بهره خواهد برد.

این طراحی جدید باعث می‌شود تا دوربین سلفی و دیگر سنسورهای به‌کار رفته در این گوشی در بخش بالایی پنل جلویی تعبیه شوند و همین امر موجب کاهش حاشیه‌های پایین صفحه نمایش دستگاه (در مقایسه با مدل معمولی) خواهد شد. هرچند در این تصاویر موارد یاد شده به شکل واضح مشخص نیست.

Mi Mix 2s

Mi Mix 2s

Mi Mix 2s

Mi Mix 2s

همچنین باید افزود که در بخش بالایی نمایشگر فضای عریض‌تری در مقایسه با آی‌فون X فراهم گشته که به شرکت سازنده اجازه می‌دهد تا آیکون‌های بیشتری را در قسمت “نوار وضعیت” (Status bar) به نمایش بگذارد. البته وقتی به همین بخش در گوشی Essential Phone نگاهی می‌اندازیم، درمی‌یابیم که باوجود فضای بیشتر هنوز تعداد زیادی از اپلیکیشن‌های اندرویدی از بریدگی موجود در بالای صفحه نمایش استفاده‌ای نکرده و به‌ نوعی از آن پشتیبانی نمی‌کنند.

لازم به ذکر است که اگر چنین وضعیتی ادامه داشته باشد و توسعه‌دهندگان برنامه‌های خود را با این بخش سازگار نکنند، بخش یاد شده در این نوع گوشی‌ها کاملا بدون استفاده و اضافی باقی خواهند ماند. اکنون باید منتظر ماند و دید آیا طراحی جدید شیائومی Mi Mix 2s می‌تواند در جذب خریداران موفق ظاهر شود یا خیر.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>