گوگل به رایگان گوشی پیکسل حادثه‌دیدگان طوفان هاروی را تعمیر می‌کند

طوفان هاروی خسارات زیادی از خود به جای گذاشته است. افراد زیادی جان خود را از دست داده‌اند، خانه‌های بسیاری ویران شده و عده زیادی از خانواده‌ها مجبور به تغییر مکان زندگی خود شده‌اند. این طوفان خسارات زیادی نیز بر اموال شخصی افراد از جمله تلفن‌های هوشمند، که از وسایل ارتباطی مهم در زمان حادثه بوده، وارد کرده است.

آخرین اخبار حکایت از آن داشتند که اپل در اقدامی، پیشنهاد تعمیر رایگان گوشی‌های آی‌فون را به کاربران خسارت دیده طوفان هاروی ارائه کرده است. حال نیز خبر رسیده، گوگل با همکاری uBreakiFix اقدام به تعمیر رایگان گوشی‌های پیکسل افراد خسارت دیده در طوفان هاروی می‌کند.

گوگل

در پستی که در وب‌سایت uBreakiFix منتشر شده، این شرکت اعلام کرده است گوشی‌های پیکسل کسانی که در طوفان هاروی آسیب دیده، به رایگان تعمیر خواهد شد. در این پست آمده:

 در تلاش برای تسکین داغ ناشی از خسارات طوفان هاروی، برای مشتریان و دوستان خود در منطقه هیوستون، همکاری نزدیکی با گوگل برای تعمیر رایگان گوشی‌های پیکسل را آغاز نموده‌ایم.

افراد خسارت دیده می‌توانند با مراجعه به مراکز تعمیراتی uBreakiFix در منطقه هیوستون، اقدام به تعمیر گوشی‌های پیکسل خود کنند. لازم به ذکر است این خدمت رایگان تنها تا ۳۰ سپتامبر ادامه دارد.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>