GoPro گجت عکاسی معرفی کرد

دسته عکاسی ضد لرزش کارما گریپ، محصول شرکت GoPro، برای فروش در چند فروشگاه منتخب و همچنین وبسایت GoPro.com با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه شد. این دسته دقیقا دسته استفاده شده در پهپاد کارما Karma Drone است که در پکیج این پهپاد برای مشتریان فرستاده می‌شد(البته این پهپادها مدتی پیش به دلیل مشکلات مرتبط با باتری، از بازار جمع‌آوری شدند).

رقیب اصلی کارما گریپ، DJI Osmo است. در آزمایش انجام شده توسط TechCrunch، هردوی این دستگاه به کره جنوبی منتقل شده تا هرکدام در جایگاه خود مورد آزمایش قرار بگیرد. نتیجه این آزمایش‌ها نشان می‌داد که علاقه مندان به فیلم برداری با DJI Osmo، کنترل بیشتری به روی پروسه فیلم برداری خود دارند اما کارما گریپ  شرکت GoPro، کیفیت تصویر بالاتری عرضه می‌کند.

کارما گریپ بدون دوربین به فروش می‌رسد و خریداران باید این وسیله را با دوربین خود استفاده کنند. این دسته با دوربین‌هایHero 5  و Hero 4 مشکی و نقره‌ایی استفاده می‌شود. طبق گفته GoPro، کارما گریپ نیمه دوم سال ۲۰۱۷ با دوربین Hero 5 Session سازگار خواهد شد.

کارما گریپ به همراه یک قاب و چند عدد لوازم جانبی عرضه می‌شود. این دسته ۲۹۹ دلاری، برای افرادی که دوربین Hero 4  دارند، وسیله بسیار کاربردی و مقرون به صرفه است اما قیمت ۳۹۹ دلاری این دسته به همراه دوربین GoPro، کمی زیاد به نظر می‌رسد.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>