Mijia؛ اسکوتر برقی شیائومی

شرکت شیائومی اسکوتر الکتریکی خود را روز ۱۵ دسامبر با قیمت تقریبی ۲۹۰ دلار معرفی خواهد کرد.

این اسکوتر که Mijia نام دارد به مراتب از محصول مشابه دیگر این شرکت (دوچرخه الکتریک هوشمند QiCycle) کوچک‌تر و سبک‌تر است و همینطور از لحاظ قیمت مقرون به‌صرفه‌تر است.

Mijia با کمک باتری ۲۸۰Wh ساخت LG، قادر است تا مسافت ۳۰ کیلومتر را بپیماید و موتور ۵۰۰ واتی دستگاه نیز می‌تواند یک فرد ۷۵ کیلوگرمی را با سرعت ۲۵ کیلومتر در ساعت راه ببرد. این اسکوتر مجهز به سیستم ترمز KERS است اما با این وجود، دیسک ترمز  E-ABSمعمول در دیگر دوچرخه‌ها نیز در آن استفاده شده است.

این اسکوتر ۱۲٫۵ کیلویی، در دورنگ سفید و مشکی عرضه شده است و فقط در عرض ۳ ثانیه کاملا جمع می‌شود. دستگاه با یک برنامه مخصوص گوشی های هوشمند عرضه می‌شود که اطلاعات سرعت، میزان شارژ باتری و همینطور مسافت طی شده را نمایش می‌دهد. علاوه بر این، اسکوتر شامل سیستم عیب یاب اتوماتیک است و به محض ایجاد مشکل در باتری و یا دیگر قسمت‌ها، به فرد هشدار داده می‌شود.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>